Diario Bernabéu

Encuentra toda la información nacional e internacional sobre españa. Selecciona los temas sobre los que quieres saber más

¡Los cuatro goles de Kane en la Champions! ¡Una auténtica derrota para el Bayern, con un total de 11 goles! [WIDEO]

Co to był za mecz?! Kibice przebywający na Allianz Arenie z pewnością nie żałowali swojej obecności na tym starciu. Piłkarze Bayernu pokonali Dinamo Zagrzeb wynikiem 9:2. Cztery gole strzelił Harry Kane!

We wtorek swój udział w nowej edycji Ligi Mistrzów rozpoczął Bayern Monachium. Zespół prowadzony przez Vincenta Kompany’ego mierzył się na inaugurację rozgrywek z Dinamem Zagrzeb.

Más texto debajo del vídeo.

Wynik meczu rozgrywanego na Allianz Arenie mógł zostać otwarty już w 9. minucie. Doskonałe dogranie pomiędzy obrońców na gola zamienił Jamal Musiala. Jego radość nie trwała jednak długo. W momencie podania reprezentant Niemiec przebywał bowiem na niewielkim ofsajdzie.

Kilka chwil później piłkę w siatce umieścił Serge Gnabry. Podobnie, jak w przypadku Musiali, on również był na pozycji spalonej. Sędzia prowadzący ten mecz wrócił jednak do sytuacji z początku akcji, gdy faulowany był Aleksandar Pavlović i podyktował rzut karny dla Bayernu.

Do piłki ustawionej na wapnie podszedł Harry Kane. Angielski napastnik bez kłopotów pokonał bramkarza, dając prowadzenie 1:0.

[–> [–>

Od pierwszych minut tego pojedynku gra toczyła się pod dyktando Bayernu. Do przerwy goście nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce Manuela Neuera. Pojedyncze wypady szybko były gaszone w zarodku.

W 33. minucie na 2:0 podwyższył Raphael Guerreiro. Reprezentant Portugalii otrzymał kapitalne zgranie klatką piersiową od Musiali, po czym atomowym strzałem w światło bramki nie dał szans golkiperowi.

Chwilę później dośrodkowanie Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego na bramkę zamienił Michael Olise. Letni nabytek Bayernu wykorzystał złe ustawienie rywali i strzałem głową trafił na 3:0.

Na drugą połowę mistrz Niemiec wyszedł w osłabieniu. W szatni został Manuel Neuer, który ucierpiał w jednej z akcji. Jego miejsce zajął Sven Ulreich. Niemiec nie zdołał jednak utrzymać czystego konta.

READ  El hijo de Jan Ahonen vuelve al Mundial. Hay confirmación oficial

W 48. minucie Dinamo zabrało się za odrabianie strat. Na 1:3 trafił Bruno Petković. Chorwat znakomicie odnalazł się w polu karnym.

Szybko strzelona bramka przez gości podłamała piłkarzy Bayernu, którzy minutę później otrzymali drugi cios. Tym razem kapitalne dogranie w «uliczkę» posłał Josip Misić, co na gola zamienił Takuya Ogiwara.

[–> [–>

Podopieczni trenera Kompany’ego szybko zdołali się jednak otrząsnąć. W 58. minucie Kane dopadł do odbitej przez bramkarza piłki i podwyższył na 4:2. Chwilę wcześniej niemiecki zespół przeprowadził kapitaną akcję, którą strzałem z dystansu kończył Kimmich.

Bayern nie zamierzał jednak zwalniać tempa i szedł za ciosem. W 61. minucie wynik tego spotkania na 5:2 podwyższył Olise. Reprezentant Francji sfinalizował szybki kontratak swojego zespołu.

W 73. minucie na 6:2 trafił Kane. Anglik wykorzystał rzut karny i w ten oto sposób skompletował pierwszego w tym sezonie Ligi Mistrzów hat-tricka.

[–>

Chwilę później napastnik Bayernu podszedł do kolejnej «jedenastki» i podwyższył rezultat tego meczu na 7:2. Tym samym zapisał on na swoim koncie czwartą bramkę w tym starciu, lecz nie był to koniec emocji.

[–>

Na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę na 8:2 zdobył Leroy Sane. Wszelkich formalności dopełnił zaś Leon Goretzka, który ustalił wynik tego spotkania na 9:2.